Świętokrzyskie Towarzystwo Badmintonowe "WOLANT"

Ważne informacje

XII Otwarte Victor Grand Prix w Badmintonie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki

  • Drukuj
  • Email
Szczegóły
Poprawiono: 07 marzec 2021
Odsłony: 397

W Ząbkach koło Warszawy rozegrano XII Otwarte Victor Grand Prix w Badmintonie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki w sezonie 2020/2021. Wystartowała jedna nasza członkini.

Wyniki:

Gra mieszana Open;

1 miejsce: Tomasz Gil - Bilcza / Monika Kopka

Gra podwójna Open;

1 miejsce: Tomasz Gil - Bilcza / Monika Kopka

Szczegółowe wyniki: https://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=444ACF15-9ED6-44F3-A96A-5EF405BA4EDE

 

 

XXII Yonex Open Forewer Young w Suchedniowie

  • Drukuj
  • Email
Szczegóły
Poprawiono: 06 marzec 2021
Odsłony: 364

W dniach 6-7 marca 2021 roku rozgrywany był turniej seniorów XXII Yonex Open Forewer Young w Suchedniowie. Uczestniczyło w nim troje Wolantowców. W meczu o 1 miejsce Jacek ze Czeskiem w 3 setach przegrali finał. Wyniki:

Gra podwójna Mężczyzn 30+

3 miejsce: Mateusz Masternak - Kielce / Damian Stefańczyk

Gra pojedyncza mężczyzn  40+

7 miejsce: Damian Stefańczyk 

Gra mieszana 50+

4 miejsce: Jacek i Grazyna Bełus  

Gra podwójna Mężczyzn 65+

2 miejsce: Jacek Bełus / Czesław Gwiazda - Żyradów (najstarszy zawodnik na turnieju)

Szczegółowe wyniki: https://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=D44225FC-A4A8-47F7-A55C-12D5C7BDA446

 

 

Zebranie ŚTB Wolant

  • Drukuj
  • Email
Szczegóły
Poprawiono: 20 luty 2021
Odsłony: 358

Witam, proszę członków o sprawdzenie poczty elektronicznej.

Życzenia

  • Drukuj
  • Email
Szczegóły
Poprawiono: 22 grudzień 2020
Odsłony: 389

Składamy serdeczne życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, spotkań rodzinnych (chociaż ograniczonych) oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2021 Roku. Nie dajcie COVID-owi. Niestety nie było nam dane tak, jak co roku podzielić się opłatkiem. Liczymy, że 2021 roku uda się nam znów zagrać razem.

BADSTREFA BY BUDOKRUSZ Vol. 4 – 13.12.2020

  • Drukuj
  • Email
Szczegóły
Poprawiono: 15 grudzień 2020
Odsłony: 413

W turnieju BADSTREFA BY BUDOKRUSZ rozegranym w Książenicach w dniu 13.12.2020 roku startowała jedna członkini Wolanta i trójka sympatyków. Wyniki:

Gra podwójna mężczyzn kategoria MDA

3 miejsce: Tomasz Gil / Łukasz Kubicki

Gra podwójna mężczyzn kategoria MDB (razem z kobietami)

2 miejsce: Monika Kopka / Agnieszka Siołek

Gra mieszana kategoria XDA

2 miejsce: Łukasz Kubicki / Agnieszka Siołek

9 miejsce: Tomasz Gil / Monika Kopka

 

Szczegóły gier są w internecie na stronie: www.tournamentsoftware.com

Strona 1 z 18

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Jesteś tutaj:  
  • Start
  • Ważne informacje

Menu główne

  • O nas
  • Ważne informacje
  • Aktualności
  • Galerie zdjęć
  • Wyniki i dane archiwalne
  • Kontakt
  • Linki

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

  • Nie pamiętasz nazwy?
  • Nie pamiętasz hasła?

Back to Top

© 2026 Świętokrzyskie Towarzystwo Badmintonowe "WOLANT"