W dniach 28.-30.08 2015 reprezentanci naszego klubu brali udział w Mistrzostwach Świata w speedbadmintonie, które odbyły się w Berlinie. Najlepszy wynik odnotowała Dorota Lewandowska w kategorii kobiet 35+ zdobywając brązowy medal. Dorota przegrała dopiero w półfinale z późniejszą Mistrzynią Świata Norą Gaal z Węgier. W tej samej kategorii 9 miejsce zajęła Magdalena Lelonek. Również 9. miejsce zajął Paweł Sarek, startujący w kategorii mężczyzn 40+.

W grach podwójnych 6. miejsce zajęła Magdalena Lelonek grająca w parze z Zofią Wincenciak ze Skawiny. Dorota Lewandowska oraz Paweł Sarek zajęli 17 miejsce w grze mieszanej.

W dniach 3-4 października 2015 rozegrano w Warszawie Otwarte Mistrzostwa Polski (Polish Open)  w speedbadmintonie, będące częścią cyklu ISBO Speedminton Master Series. Nasze zawodniczki Dorota Lewandowska oraz Magdalena Lelonek nie miały sobie równych w kategorii kobiet 35 +. Dorota w półfinale pokonała srebrną medalistkę Mistrzostw Świata Katarzynę Sitarz, a Magda Słowaczkę Henrietę Syc-Krivanovą. Finał był wewnętrzną sprawą reprezentantek Wolanta. Po trwającym ponad 2 godziny meczu, lepsza okazała się Dorota Lewandowska. Trzecie miejsce w kategorii 40+ mężczyzn zajął Paweł Sarek, który przegrał dopiero w półfinale z późniejszym zwycięzcą turnieju oraz Mistrzem Świata Janem Scavinckym ze Słowacji.

Również medalowe miejsca zdobyli reprezentanci Wolanta  w grach podwójnych. Srebro w grach podwójnych zdobyła Magdalena Lelonek w parze z Zofią Wincenciak z Skawiny, ulegając w finale Mistrzyniom Świata, Marcie Sołtys oraz Janinie Karasek z Warszawy. Para Lewandowska/Sarek w grach mieszanych zdobyła 3 miejsce.